2021-06-17 - Konferencja podsumowująca projekt kompleksowej termomodernizacji szkół artystycznych

     

     W trakcie konferencji finalizującej projekt: ''Termomodernizacja państwowych placówek szkolnictwa artystycznego.'', podsumowano efekty wykonanych prac.

Projekt Termomodernizacji obejmuje 126 państwowych szkół artystycznych, w których zastosowano nowoczesne i zarazem ekologiczne rozwiązania modernizacyjne.

     Jesteśmy ogromnie wdzięczni, iż nasza Szkoła tj. PSM I st. nr 3 im. Juliusza Zarębskiego, również zalicza się do obiektów objętych projektem "Termomodernizacji państwowych placówek szkolnictwa artystycznego."     

Poza efektami estetycznymi i funkcjonalnością, nasza szkoła, zyskała niezmiernie istotne, zwiększenie bezpieczeństwa i higieny pracy. Dzięki kompleksowej termomodernizacji budynku placówki, szkoła zyskała niejako  nowe życie. Budynek PSM I st. nr 3 odzyskał swój  urok, a jego zabytkowy charater został jeszcze bardziej wyeksponowany i zabezpieczony na lata. 

      Opinie pedagogów i uczniów naszej szkoły, nt. metamorfozy PSM I st. nr 3, można zobaczyć na spocie, którego realizatorem jest Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu: https://youtu.be/6MvE4fo-bck.

 

 Z niecierpliwością czekamy na powrót uczniów, aby ,,nowa'' szkoła, mogła tętnić życiem w zupełności :)

 

____________________________________________________

 

      Poniżej pozostałe  filmy, stworzone w ramach projektu: "Kompleksowa Termomodernizacja wybranych państwowych placówek szkolnictwa artystycznego w Polsce.''

Termomodernizacja w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. im. Karola Kurpińskigo w Kutnie: https://youtu.be/BuBF_tn7nR0   

Termomodernizacja w Zespole Szkół Muzycznynch I st. im. Stanisława Moniuszki w Warszawie: https://youtu.be/fmG_Zc0TPoI

 

(Fot. z konferencji: Danuta Matloch/MKDNiS)

Więcej aktualności