SUKCESY UCZNIÓW

Imię i nazwisko ucznia/nazwa zespołu Instrument/przedmiot Nauczyciel prowadzący Nazwa imprezy Data Miejsce Osiągnięcie

ROK SZKOLNY 2018/2019

Maria Czarnecka fortepian Joanna Ludwiniak XXI Regionalny Konkurs Fortepianowy im. Jana Sebastiana Bacha 2019.01.25 Warszawa Laureat II Nagrody
Nina Nowocień fortepian Joanna Ludwiniak XXI Regionalny Konkurs Fortepianowy im. Jana Sebastiana Bacha 2019.01.25 Warszawa Laureat III Nagrody
Szymon Bury oraz Jakub Laskowski

gitara

perkusja

Grzegorz Mańkowski

Beata Ciara

XVI Konkurs Duetów Dziecięcych DUETTINO 2018.11.29 Warszawa nagroda I stopnia
Szymon Bury gitara Grzegorz Mańkowski XI Międzyszkolne Spotkania z Gitarą dla uczniów szkół muzycznych I stopnia 2018.11.28 Warszawa wyróżnienie I stopnia
Hanna Kołakowska gitara Grzegorz Mańkowski XI Międzyszkolne Spotkania z Gitarą dla uczniów szkół muzycznych I stopnia 2018.11.28 Warszawa wyróżnienie II stopnia
Alicja Szczepanik gitara Grzegorz Mańkowski XI Międzyszkolne Spotkania z Gitarą dla uczniów szkół muzycznych I stopnia 2018.11.28 Warszawa wyróżnienie II stopnia
Maja Szeląg gitara Grzegorz Mańkowski XI Międzyszkolne Spotkania z Gitarą dla uczniów szkół muzycznych I stopnia 2018.11.28 Warszawa wyróżnienie II stopnia
Jan Leśniewski gitara Grzegorz Mańkowski XI Międzyszkolne Spotkania z Gitarą dla uczniów szkół muzycznych I stopnia 2018.11.28 Warszawa wyróżnienie II stopnia
Natalia Kamińska gitara Grzegorz Mańkowski XI Międzyszkolne Spotkania z Gitarą dla uczniów szkół muzycznych I stopnia 2018.11.28 Warszawa wyróżnienie III stopnia
Małgorzata Ludwiniak flet Dorota Buczyńska-Prokopowicz XVII Ogólnopolski Konkurs Młodych Solistów w Jaworznie 2018.11.23 Jaworzno III miejsce
Jonatan Nazaruk fortepian Beata Walęcka-Jackowska XI Międzyszkolny Konkurs "Miniatura Fortepianowa" 2018.11.17 Warszawa II nagroda
Maja Podleśna fortepian Katarzyna Józefowicz XI Międzyszkolny Konkurs "Miniatura Fortepianowa" 2018.11.17 Warszawa III nagroda
Maria Czarnecka fortepian Joanna Ludwiniak XI Międzyszkolny Konkurs "Miniatura Fortepianowa" 2018.11.17 Warszawa wyróżnienie
Adrianna Zwolińska fortepian Joanna Ludwiniak Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny "I pierwszak może być mistrzem" 2018.11.10 Warszawa dyplom mistrza
Wiktor Ślepski perkusja Beata Ciara Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny "I pierwszak może być mistrzem" 2018.11.10 Warszawa dyplom supermistrza
Karol Gruszczyński perkusja Beata Ciara Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny "I pierwszak może być mistrzem" 2018.11.10 Warszawa dyplom mistrza
      ROK SZKOLNY 2017/2018      
Witold Maciak kompozycja   "II Międzyszkolny Konkurs Kompozytorski" 2018.06.15 Warszawa I miejsce
Piotr Konieczny kompozycja   "II Miedzyszkolny Konkurs Kompozytorski" 2018.06.15 Warszawa III miejsce
Bartosz Pajura

fortepian

Jolanta Generowicz

"Miniatura fortepianowa" 2018.05.21 Warszawa wyróżnienie
Anna Buchcar fortepian Iwona Perkowska "Miniatura fortepianowa" 2018.05.21 Warszawa wyróżnienie
Julia Szabrańska fortepian Joanna Ludwiniak "Miniatura fortepianowa" 2018.05.21 Warszawa III miejsce
Agata Rola fortepian Jolanta Generowicz "Miniatura fortepianowa" 2018.05.21 Warszawa II miejsce
Antonina Welk fortepian Jadwiga Błazik "Miniatura fortepianowa" 2018.05.21 Warszawa I miejsce
Łucja Madeła fortepian Jadwiga Błazik "Miniatura fortepianowa" 2018.05.21 Warszawa wyróżnienie
Lena Iwanowska fortepian Jolanta Generowicz "Miniatura fortepianowa" 2018.05.21 Warszawa III miejsce
Maria Kreczmańska fortepian Joanna Ludwiniak "Miniatura fortepianowa" 2018.05.21 Warszawa II miejsce
Iga Mitrocka fortepian Joanna Ludwiniak "Miniatura fortepianowa" 2018.05.21 Warszawa I miejsce  
Zofia Grochowska fortepian Iwona Perkowska "Miniatura fortepianowa" 2018.05.21 Warszawa III miejsce
Michalinia Krukowska fortepian Elżbieta Kijowska "Miniatura fortepianowa" 2018.05.21 Warszawa II miejsce
Lena Rzanny fortepian Elżbieta Kijowska "Miniatura fortepianowa" 2018.05.21 Warszawa I miejsce
Antoni Mozol perkusja Beata Ciara I Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny "Mały Werblista" 2018.04.28 Warszawa III nagroda w grupie II

Nela Gmitruk

flet

Dorota Buczyńska-Prokopowicz XIII Ogólnopolski Festiwal "Zakręcone Fleciki" 2018.05.19 Rybnik I miejsce

Szymon Bury

gitara Grzegorz Mańkowski

IV Ogólnopolski Konkurs Młodych Gitarzystów im. K.  Sosińskiego

2018.05.12 Łódź I miejsce
Nadia Nazaruk flet Dorota Buczyńska-Prokopowicz V Ogólnopolski Konkurs Młodych Indywidualności Muzycznych im. T. Paciorkiewicza 2018.05.10 Sierpc I miejsce
Antoni Dakowski fortepian Katarzyna Józefowicz Międzynarodowy Konkurs dla Młodych Pianistów 2018.04.21 Broumov/Czechy III nagroda
Hanna Iwanowska skrzypce Ewa Sobiera Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy 2018.04.18-21 Wieliczka wyróżnienie
Sara Lorek kształcenie słuchu Lidia Okołotowicz-Rzodkiewicz IV Miedzyszkolny konkurs piosenki "Rozśpiewana klasa trzecia" 2018.04.20 Warszawa wyróżnienie
Zofia Wojtal kształcenie słuchu Agnieszka Zembrzuska IV Miedzyszkolny konkurs piosenki "Rozśpiewana klasa trzecia" 2018.04.20 Warszawa II miejsce
Nela Gmitruk flet Dorota Buczyńska-Prokopowicz XVII Ogólnopolski Wiosenny Festiwal Fletowy 2018.04.18 Sochaczew II nagroda
Małgorzata Ludwiniak flet Dorota Buczyńska-Prokopowicz XVII Ogólnopolski Wiosenny Festiwal Fletowy 2018.04.18 Sochaczew III nagroda
Antoni Dakowski fortepian Katarzyna Józefowicz XI Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny "Mistrz klawiatury" 2018.04.11-12 Warszawa wyróżnienie
Szymon Bury gitara Grzegorz Mańkowski IV Mazowiecki Konkurs Gitarowy "Gitara na Pradze" 2018.04.11 Warszawa I nagroda
Natalia Kamińska gitara Grzegorz Mańkowski IV Mazowiecki Konkurs Gitarowy "Gitara na Pradze" 2018.04.11 Warszawa I nagroda
Alicja Szczepanik gitara Grzegorz Mańkowski IV Mazowiecki Konkurs Gitarowy "Gitara na Pradze" 2018.04.11 Warszawa III nagroda
Maja Szeląg gitara Grzegorz Mańkowski IV Mazowiecki Konkurs Gitarowy "Gitara na Pradze" 2018.04.11 Warszawa wyróżnienie
Szymon Bury gitara Grzegorz Mańkowski XXI Kłodzki Festiwal Muzyczny 2018.04.6-7 Kłodzko II miejsce
Antoni Dakowski fortepian Katarzyna Józefowicz III Warszawskie Spotkania Pianistyczne z Feliksem Rybickim 2018.03.24 Warszawa II nagroda
Szymon Bury gitara Grzegorz Mańkowski X Międzyszkolne Spotkania z Gitarą 2017.11.29 Warszawa wyróżnienie I stopnia
Alicja Szczepanik gitara Grzegorz Mańkowski X Międzyszkolne Spotkania z Gitarą 2017.11.29 Warszawa wyróżnienie I stopnia
Natalia Kamińska gitara Grzegorz Mańkowski X Międzyszkolne Spotkania z Gitarą 2017.11.29 Warszawa wyróżnienie I stopnia
Jonatan Nazaruk fortepian Beata Walęcka XXV Międzynarodowy Festiwal Chopinowski na Mazowszu 2017.11.23-26 Sochaczew Laureat
Antonina Ostromęcka skrzypce Ewa Sobiera Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny "I pierwszak może być mistrzem" 2017.11.11 Warszawa tytuł mistrza
ROK SZKOLNY 2016/2017
Antoni Dakowski fortepian Katarzyna Józefowicz I Elbląski Konkurs Pianistyczny 2017.06.2-3 Elbląg I nagroda
Ida Mąka skrzypce Monika Szczęsna Przegląd Uczniów Klas Skrzypiec Szkół Muzycznych I st. 2017.06.02 Mława II nagroda
Małgorzata Ludwiniak flet Dorota Buczyńska-Prokopowicz IV Wiosenne Konfrontacje Młodych Flecistów 2017.04.27 Lubliniec II miejsce
Katarzyna Dudzińska wiolonczela Oriana Drachal-Paszkiewicz III Ogólnopolski Konkurs "Miniatura Wiolonczelowa" 2017.04.22 Warszawa III miejsce
Cyryl Orwat kształcenie słuchu Maria Piciw X Międzyszkolny Konkurs z Kształcenia Słuchu 2017.04.21 Warszawa II miejsce
Antoni Dakowski kształcenie słuchu Lidia Okołotowicz X Międzyszkolny Konkurs z Kształcenia Słuchu 2017.04.21 Warszawa III miejsce
Szymon Bury gitara Grzegorz Mańkowski III Mazowiecki Konkurs Gitarowy "Gitara na Pradze" 2017.04.11 Warszawa II nagroda
Wiktor Jabłoński gitara Grzegorz Mańkowski III Mazowiecki Konkurs Gitarowy "Gitara na Pradze" 2017.04.11 Warszawa III nagroda
Alicja Szczepanik gitara Grzegorz Mańkowski III Mazowiecki Konkurs Gitarowy "Gitara na Pradze" 2017.04.11 Warszawa wyróżnienie
Nikola Wydra gitara Grzegorz Mańkowski III Mazowiecki Konkurs Gitarowy "Gitara na Pradze" 2017.04.11 Warszawa wyróżnienie
Natalia Kamińska gitara Grzegorz Mańkowski III Mazowiecki Konkurs Gitarowy "Gitara na Pradze" 2017.04.11 Warszawa wyróżnienie
Zofia Sobiech gitara Grzegorz Mańkowski III Mazowiecki Konkurs Gitarowy "Gitara na Pradze" 2017.04.11 Warszawa wyróżnienie
Nadia Nazaruk flet Dorota Buczyńska-Prokopowicz 9th International Music Competition Giovanni Musicisti "Citta di Treviso" 2017.04.01-03 Treviso I miejsce i Grand Prix konkursu
Szymon Bury gitara Grzegorz Mańkowski Mały Festiwal Gitarowy 2017.03.27 Sochaczew wyróżnienie I stopnia
Wiktor Jabłoński gitara Grzegorz Mańkowski Mały Festiwal Gitarowy 2017.03.27 Sochaczew wyróżnienie I stopnia
Kaja Hajduk kształcenie słuchu Anna Pawelec XII Spotkania uczniów szkół muzycznych I st. "Wykształcony słuch" 2017.03.25 Żyrardów finalistka
Elżbieta Sapiecha kształcenie słuchu Anna Pawelec XII Spotkania uczniów szkół muzycznych I st. "Wykształcony słuch" 2017.03.25 Żyrardów wyróżnienie
Maja Piskorska fortepian Maria Szalecka XIX Regionalny KonkursFortepianowy im. J. S. Bacha 2017.02.10 Warszawa II miejsce
Antonina Welk fortepian Jadwiga Błazik XIX Regionalny KonkursFortepianowy im. J. S. Bacha 2017.02.10 Warszawa wyróżnienie
Agata Rola fortepian Jolanta Generowicz XIX Regionalny KonkursFortepianowy im. J. S. Bacha 2017.02.10 Warszawa wyróżnienie
Małgorzata Kaźmierczak fortepian Jolanta Generowicz XIX Regionalny KonkursFortepianowy im. J. S. Bacha 2017.02.10 Warszawa wyróżnienie
Małgorzata Ludwiniak flet Dorota Buczyńska-Prokopowicz Regionalne Przesłuchania CEA 2017.02.08-10 Siedlce wyróżnienie
Alicja Szczepanik gitara Grzegorz Mańkowski Regionalne Przesłuchania CEA 2017.01.25-27 Pruszków wyróżnienie
Hanna Iwanowska skrzypce Ewa Sobiera Regionalne Przesłuchania CEA 2017.01.19-21 Warszawa wyróżnienie
Barbara Garbolińska skrzypce Paweł Stępniewski Regionalne Przesłuchania CEA 2017.01.19-21 Warszawa wyróżnienie
Mikołaj Plak fortepian Beata Walęcka Regionalne Przesłuchania CEA 2017.01.18-20 Warszawa wyróżnienie
Jonatan Nazaruk fortepian Beata Walęcka Regionalne Przesłuchania CEA 2017.01.18-20 Warszawa wyróżnienie
Franciszek Kreczmański fortepian Joanna Ludwiniak Regionalne Przesłuchania CEA 2017.01.18-20 Warszawa wyróżnienie
Karolina Sobiera, Stanisław Woźniak, Elżbieta Sapiecha, Jadwiga Wiatr, Franciszek Łukomski zespół Anna Pawelec IV Polsko-Niemiecki Konkurs Zespołów Kameralnych 2016.12.9-11 Żary wyróżnienie I stopnia
Marta Kaźmierczak, Hanna Zawiślak, Julia Zdankiewicz, Maria Bury, Marta Kuśmider zespół Anna Pawelec IV Polsko-Niemiecki Konkurs Zespołów Kameralnych 2016.12.9-11 Żary wyróżnienie I stopnia
Maja Dzierżawska, Hanna Pilip, Jan Kotuła, Anna Woźniak, Marta Kuśmider zespół Anna Pawelec IV Polsko-Niemiecki Konkurs Zespołów Kameralnych 2016.12.9-11 Żary wyróżnienie II stopnia
Szymon Bury
Wiktor Jabłoński
zespół Grzegorz Mańkowski XIV Konkurs Duetów Dziecięcych "Duettino" 2016.12.2-4 Warszawa nagroda II stopnia
Szymon Bury gitara Grzegorz Mańkowski Międzyszkolne Spotkania z Gitarą 2016.11.25 Warszawa wyróżnienie
Alicja Szczepanik gitara Grzegorz Mańkowski Międzyszkolne Spotkania z Gitarą 2016.11.25 Warszawa wyróżnienie
Mikołaj Plak fortepian Beata Walęcka IX Międzyszkolny Konkurs "Miniatura fortepianowa" 2016.11.19 Warszawa I nagroda
Piotr Konieczny fortepian Beata Walęcka IX Międzyszkolny Konkurs "Miniatura fortepianowa" 2016.11.19 Warszawa III nagroda
Antoni Dakowski fortepian Katarzyna Józefowicz IX Międzyszkolny Konkurs "Miniatura fortepianowa" 2016.11.19 Warszawa wyróżnienie
ROK SZKOLNY 2015/2016
Nadia Nazaruk flet Dorota Buczyńska-Prokopowicz  International Music Competition “Grand Prize Virtuoso” 2016.07.13 Salzburg I miejsce
Piotr Konieczny kompozycja Beata Walęcka I Międzyszkolny Konkurs Kompozytorski 2016.06.15 Warszawa I miejsce
Szymon Bury gitara Grzegorz Mańkowski IV Festiwal Gitarowy "Wśród pól" 2016.06.04 Witowice wyróżnienie
Maria Żelno kształcenie słuchu Lidia Okołotowicz Międzyszkolny Konkurs Piosenki "Rozśpiewana klasa trzecia" 2016.06.03 Warszawa III miejsce
Ida Mąka skrzypce Monika Szczęsna Przegląd Uczniów Klas Skrzypiec Szkół Muzycznych I st.  2016.06.02 Mława I miejsce
Hanna Pilip skrzypce Monika Szczęsna Przegląd Uczniów Klas Skrzypiec Szkół Muzycznych I st.  2016.06.02 Mława I miejsce
Marcelina Stawowy skrzypce Danuta Feruś-Żurek Przegląd Uczniów Klas Skrzypiec Szkół Muzycznych I st.  2016.06.02 Mława I miejsce
Franciszek Kreczmański fortepian Joanna Ludwiniak XV Żyrardowski Konkurs Młodych Pianistów 2016.05.20 Żyrardów wyróżnienie
Chór i Zespół Muzyki Dawnej "Il Mattino" zespół Anna Pawelec IX Ogólnopolski Festiwal Muzyki Dawnej 2016.05.18-20 Leżajsk II miejsce
Orkiestra kameralna zespół Anna Pawelec IX Ogólnopolski Festiwal Muzyki Dawnej 2016.05.18-20 Leżajsk III miejsce
Elżbieta Sapiecha skrzypce Ewa Sobiera IX Ogólnopolski Festiwal Muzyki Dawnej 2016.05.18-20 Leżajsk III miejsce
Tomasz Hilsberg fortepian Jadwiga Błazik XI Festiwal Muzyki 
Fortepianowej w Łowiczu
2016.05.18 Łowicz wyróżnienie
Malina Chojnowska wiolonczela Oriana Drachal-Paszkiewicz VI Ogólnopolskie Spotkania Młodych Wiolonczelistów wiolonczELKa 2016 2016.05.13-15 Ełk III miejsce
Antoni Wrona wiolonczela Oriana Drachal-Paszkiewicz XXIII Ogólnopolskie Konfrontacje Wiolonczelowe im. Zdzisławy Wojciechowskiej 2016.05.05-08 Bydgoszcz III miejsce
Antoni Wrona wiolonczela Oriana Drachal-Paszkiewicz II Ogólnopolski Konkurs "Miniatura Wiolonczelowa" 2016.04.23-24 Warszawa I miejsce
Maja Dzierżawska skrzypce Wiesława Wytrykowska XIII Żyrardowskie Spotkania Skrzypcowe 2016.04.22 Żyrardów II miejsce
Barbara Krukowska skrzypce Ewa Sobiera XIII Żyrardowskie Spotkania Skrzypcowe 2016.04.22 Żyrardów III miejsce
Bogna Brodowicz skrzypce Wiesława Wytrykowska XIII Żyrardowskie Spotkania Skrzypcowe 2016.04.22 Żyrardów wyróżnienie
Szymon Bury gitara Grzegorz Mańkowski II Mazowiecki Konkurs Gitarowy 2016.04.08 Warszawa I nagroda
Wiktor Jabłoński gitara Grzegorz Mańkowski II Mazowiecki Konkurs Gitarowy 2016.04.08 Warszawa I nagroda
Marek Mikulski gitara Grzegorz Mańkowski II Mazowiecki Konkurs Gitarowy 2016.04.08 Warszawa III nagroda
Alicja Szczepanik gitara Grzegorz Mańkowski II Mazowiecki Konkurs Gitarowy 2016.04.08 Warszawa wyróżnienie
Szymon Bury
Wiktor Jabłoński
zespół Grzegorz Mańkowski XVIII Dolnośląski Konkurs Gitarowy 2016.04.02 Kłodzko III miejsce
Szymon Bury gitara Grzegorz Mańkowski XVIII Dolnośląski Konkurs Gitarowy 2016.04.02 Kłodzko I miejsce
Antoni Dakowski fortepian Katarzyna Józefowicz II Warszawskie Spotkania Pianistyczne z Feliksem Rybickim 2016.03.19 Warszawa II nagroda
Jakub Laskowski perkusja Beata Ciara Mały czy duży wirtuoz 2016.03.14-15 Warszawa wyróżnienie
Zespół Muzyki Dawnej "Il Mattino" zespół Anna Pawelec III Rzeszowski Festiwal Kolęd i Pastorałek 2016.01.30 Rzeszów złoty dyplom
Chór Dziecięcy zespół Anna Pawelec III Rzeszowski Festiwal Kolęd i Pastorałek 2016.01.30 Rzeszów srebrny dyplom
Maja Piskorska fortepian Maria Szalecka XVIII Regionalny Konkurs Bachowski 2016.01.29 Warszawa III nagroda
Agata Rola fortepian Jolanta Generowicz XVIII Regionalny Konkurs Bachowski 2016.01.29 Warszawa III nagroda
Tomasz Hilsberg fortepian Jadwiga Błazik XVIII Regionalny Konkurs Bachowski 2016.01.29 Warszawa wyróżnienie
Franciszek Mozol fortepian Joanna Ludwiniak XVIII Regionalny Konkurs Bachowski 2016.01.29 Warszawa wyróżnienie
Szymon Bury
Wiktor Jabłoński
zespół Grzegorz Mańkowski XIII Konkurs Duetów Dziecięcych DUETTINO  2015.12.4-6 Warszawa nagroda I stopnia
Franciszek Kreczmański
Mikołaj Plak
zespół Joanna Ludwiniak
Beata Walęcka
XIII Konkurs Duetów Dziecięcych DUETTINO  2015.12.4-6 Warszawa nagroda I stopnia
Maciej Biskup
Karolina Sobiera
zespół Michał Sobiera
Beata Walęcka
XIII Konkurs Duetów Dziecięcych DUETTINO  2015.12.4-6 Warszawa nagroda II stopnia
Karolina Stępniewska
Antoni Dakowski
zespół Dorota Buczyńska-Prokopowicz
Katarzyna Józefowicz
XIII Konkurs Duetów Dziecięcych DUETTINO  2015.12.4-6 Warszawa nagroda II stopnia
Nadia Nazaruk
Małgorzata Ludwiniak
zespół Dorota Buczyńska-Prokopowicz XIII Konkurs Duetów Dziecięcych DUETTINO  2015.12.4-6 Warszawa nagroda III stopnia
Józef Zawiślak perkusja Beata Ciara X Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny im. Bernarda Lewańskiego 2015.11.27-28 Toruń wyróżnienie
Wiktor Jabłoński gitara Grzegorz Mańkowski VIII Międzyszkolne Spotkania z Gitarą dla uczniów szkół muzycznych I stopnia 2015.11.25 Warszawa wyróżnienie
Szymon Bury gitara Grzegorz Mańkowski VIII Międzyszkolne Spotkania z Gitarą dla uczniów szkół muzycznych I stopnia 2015.11.25 Warszawa wyróżnienie
Barbara Krukowska skrzypce Ewa Sobiera Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny "I pierwszak może być mistrzem" 2015.11.07-08 Warszawa tytuł mistrza
Jakub Laskowski perkusja Beata Ciara Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny "I pierwszak może być mistrzem" 2015.11.07-08 Warszawa tytuł mistrza
Piotr Konieczny fortepian Beata Walęcka VIII Międzyszkolny Konkurs "Miniatura fortepianowa" 2015.11.07 Warszawa II nagroda
Szymon Bury gitara Grzegorz Mańkowski X Jubileuszowy Międzynarodowy Konkurs Muzyki Gitarowej 2015.10.03 Ełk I nagroda
ROK SZKOLNY 2014/2015
Hanna Pilip skrzypce Monika Szczęsna Przegląd Uczniów Klas Skrzypiec Szkół Muzycznych I st. 2015.05.29 Mława III nagroda
Franciszek Kreczmański fortepian Joanna Ludwiniak X Festiwal Muzyki Fortepianowej 2015.05.22 Łowicz I nagroda
Hanna Ludwiniak fortepian Beata Walęcka X Festiwal Muzyki Fortepianowej 2015.05.22 Łowicz II nagroda
Mikołaj Plak fortepian Beata Walęcka VIII Ogólnopolski Festiwal Muzyki Dawnej 2015.05.20-21 Leżajsk II miejsce
Chór Dziecięcy i Zespół Muzyki Dawnej "Il Mattino" zespół Anna Pawelec VIII Ogólnopolski Festiwal Muzyki Dawnej 2015.05.20-21 Leżajsk I miejsce
Tomasz Hilsberg fortepian Jadwiga Błazik III Konkurs Muzyki Barokowej 2015.05.18 Ostrołęka wyróżnienie
Franciszek Kreczmański fortepian Joanna Ludwiniak III Ogólnopolski Pianistyczny Konkurs Muzyki Polskiej 2015.05.08 Skierniewice III miejsce
Hanna Kluzińska skrzypce Paweł Stępniewski XII Żyrardowskie Spotkania Skrzypcowe 2015.04.30 Żyrardów wyróżnienie
Orkiestra smyczkowa orkiestra Anna Pawelec VI Ogólnopolski Festiwal Orkiestr Szkół Muzycznych I st. 2015.04.27-28 Będzin I miejsce
Antoni Wrona wiolonczela Oriana Drachal-Paszkiewicz I Ogólnopolski Konkurs "Miniatura Wiolonczelowa" 2015.04.25-26 Warszawa I nagroda z wyróżnieniem
Malina Chojnowska wiolonczela Oriana Drachal-Paszkiewicz I Ogólnopolski Konkurs "Miniatura Wiolonczelowa" 2015.04.25-26 Warszawa I nagroda
Jadwiga Waszak wiolonczela Oriana Drachal-Paszkiewicz I Ogólnopolski Konkurs "Miniatura Wiolonczelowa" 2015.04.25-26 Warszawa III nagroda
Maria Bury fortepian Katarzyna Józefowicz VIII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I i II stopnia „Mistrz Klawiatury”  2015.04.23-25 Warszawa II miejsce
Piotr Konieczny fortepian Beata Walęcka VIII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I i II stopnia „Mistrz Klawiatury”  2015.04.23-25 Warszawa II miejsce
Mikołaj Plak fortepian Beata Walęcka VIII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I i II stopnia „Mistrz Klawiatury”  2015.04.23-25 Warszawa III miejsce
Franciszek Kreczmański fortepian Joanna Ludwiniak VIII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I i II stopnia „Mistrz Klawiatury”  2015.04.23-25 Warszawa III miejsce
Hanna Pilip kształcenie słuchu Maria Piciw IX Międzyszkolny Konkurs z Kształcenia Słuchu 2015.04.23 Warszawa I nagroda
Sergiusz Orwat kształcenie słuchu Lidia Okołotowicz IX Międzyszkolny Konkurs z Kształcenia Słuchu 2015.04.23 Warszawa wyróżnienie
Szymon Bury gitara Grzegorz Mańkowski I Międzyszkolny Konkurs Gitarowy "Gitara na Pradze" 2015.04.18 Warszawa I nagroda
Alicja Szczepanik gitara Grzegorz Mańkowski I Międzyszkolny Konkurs Gitarowy "Gitara na Pradze" 2015.04.18 Warszawa wyróżnienie
Szymon Bury gitara Grzegorz Mańkowski XVII Dolnośląski Konkurs Gitarowy 2015.04.10-11 Kłodzko II miejsce
Antoni Wrona wiolonczela Oriana Drachal-Paszkiewicz Program mistrzowskiej edukacji artystycznej "Lusławicka Orkiestra Talentów" 2015-2016 2015.04 Lusławice uczestnik
Szymon Bury gitara Grzegorz Mańkowski III Konkurs Mazowiecki Taniec - miniatura instrumentalna 2015.03.28 Konstancin-Jeziorna II miejsce
Alicja Szczepanik gitara Grzegorz Mańkowski III Konkurs Mazowiecki Taniec - miniatura instrumentalna 2015.03.28 Konstancin-Jeziorna wyróżnienie
Józef Zawiślak perkusja Beata Ciara Mały czy duży wirtuoz 2015.03.16-17 Warszawa III miejsce
Małgorzata Ludwiniak flet Dorota Buczyńska-Prokopowicz VII Międzyszkolny Konkurs Instrumentów Dętych 2015.02.28 Warszawa I miejsce
Franciszek Kreczmański fortepian Joanna Ludwiniak XVII Regionalny Konkurs Fortepianowy im. J. S. Bacha 2015.02.27 Warszawa I nagroda
Tomasz Hilsberg fortepian Jadwiga Błazik XVII Regionalny Konkurs Fortepianowy im. J. S. Bacha 2015.02.27 Warszawa II nagroda
Katarzyna Kochanowska fortepian Maria Marchut-Kofman XVII Regionalny Konkurs Fortepianowy im. J. S. Bacha 2015.02.27 Warszawa wyróżnienie
Antoni Wrona wiolonczela Oriana Drachal-Paszkiewicz Ogólnopolskie Przesłuchania Uczniów Szkół Muzycznych I i II st. CEA 2015.01.16-17 Kraków III miejsce
Małgorzata Ludwiniak/Franciszek Kreczmański zespół Dorota Buczyńska-Prokopowicz/Joanna Ludwiniak XII Konkurs Duetów Dziecięcych DUETTINO 2014.12.5-7 Warszawa nagroda II stopnia
Nadia Nazaruk flet Dorota Buczyńska-Prokopowicz II Ogólnopolski Konkurs Fletowy SYRINX 2014.11.25 Kędzierzyn-Koźle II miejsce
Kaja Hajduk fortepian Joanna Ludwiniak VII Międzyszkolny Konkurs "Miniatura fortepianowa" 2014.11.15 Warszawa II miejsce
Franciszek Kreczmański fortepian Joanna Ludwiniak VII Międzyszkolny Konkurs "Miniatura fortepianowa" 2014.11.15 Warszawa wyróżnienie
Mikołaj Plak fortepian Beata Walęcka VII Międzyszkolny Konkurs "Miniatura fortepianowa" 2014.11.15 Warszawa wyróżnienie
Małgorzata Ludwiniak flet Dorota Buczyńska-Prokopowicz I Regionalny Konkurs Instrumentalny "I pierwszak może być mistrzem" 2014.11.08 Warszawa tytuł Mistrza
Alicja Szczepanik gitara Grzegorz Mańkowski I Regionalny Konkurs Instrumentalny "I pierwszak może być mistrzem" 2014.11.08 Warszawa tytuł Super Mistrza
Barbara Garbolińska skrzypce Paweł Stępniewski I Regionalny Konkurs Instrumentalny "I pierwszak może być mistrzem" 2014.11.08 Warszawa tytuł Arcymistrza
ROK SZKOLNY 2013/2014
Franciszek Kreczmański fortepian Joanna Ludwiniak III Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny "Muzyczne Spotkania" 2014.06.16 Warszawa III miejsce
Mikołaj Plak fortepian Beata Walęcka III Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny "Muzyczne Spotkania" 2014.06.16 Warszawa III miejsce
Karolina Sobiera fortepian Beata Walęcka III Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny "Muzyczne Spotkania" 2014.06.16 Warszawa III miejsce
Hanna Ludwiniak fortepian Beata Walęcka III Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny "Muzyczne Spotkania" 2014.06.16 Warszawa III miejsce
Aleksandra Szabrańska fortepian Joanna Ludwiniak III Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny "Muzyczne Spotkania" 2014.06.16 Warszawa III miejsce
Kaja Hajduk fortepian Joanna Ludwiniak III Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny "Muzyczne Spotkania" 2014.06.16 Warszawa wyróżnienie
Magdalena Grabarczyk fortepian Maria Szalecka III Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny "Muzyczne Spotkania" 2014.06.16 Warszawa wyróżnienie
Marta Kaźmierczak skrzypce Marzenna Maksymienko I Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy 2014.06.13 Lublin II miejsce
Nadia Nazaruk flet Dorota Buczyńska-Prokopowicz IIIrd  Stockholm International Music Competition 2014.06.06 Stockholm I miejsce
Zespół Muzyki Dawnej "Il Mattino" zespół Anna Pawelec VII Festiwal Muzyki Dawnej 2014.05.21-22 Leżajsk grand prix
Orkiestra smyczkowa orkiestra Anna Pawelec VII Festiwal Muzyki Dawnej 2014.05.21-22 Leżajsk I miejsce
Senza Basso kwartet smyczkowy zespół Paweł Stępniewski VII Festiwal Muzyki Dawnej 2014.05.21-22 Leżajsk wyróżnienie
Magdalena Fink-Finowicka/Weronika Obcowska zespół Ewa Sobiera VII Festiwal Muzyki Dawnej 2014.05.21-22 Leżajsk wyróżnienie
Hanna Ludwiniak fortepian Beata Walęcka Mały czy duży wirtuoz 2014.04.7-8 Warszawa I miejsce
Sylwia Batóg kształcenie słuchu Lidia Okołotowicz II Międzyszkolny Konkurs Piosenki "Rozśpiewana klasa III" 2014.04.25 Warszawa I miejsce
Weronika Sadowska kształcenie słuchu Maria Piciw II Międzyszkolny Konkurs Piosenki "Rozśpiewana klasa III" 2014.04.25 Warszawa I miejsce
Sylwia Batóg skrzypce Danuta Feruś-Żurek II Konkurs Mazowiecki Taniec - miniatura instrumentalna 2014.04.13 Konstancin-Jeziorna III nagroda
Hanna Kluzińska skrzypce Paweł Stępniewski I Ogólnopolski Konkurs Miniatury Skrzypcowej 2014.03.27-29 Warszawa II miejsce
Maria Bury fortepian Katarzyna Józefowicz I Warszawskie Spotkania Pianistyczne z Feliksem Rybickim 2014.03.22 Warszawa II nagroda
Hanna Zawiślak/Maria Bury zespół Dorota Buczyńska-Prokopowicz/Katarzyna Józefowicz XI Konkurs Duetów Dziecięcych DUETTINO 2013.12.01 Warszawa nagroda I stopnia
Nadia Nazaruk/Józef Zawiślak zespół Dorota Buczyńska-Prokopowicz/Beata Ciara XI Konkurs Duetów Dziecięcych DUETTINO 2013.12.01 Warszawa nagroda II stopnia
Maria Pilachowska/Maria Bury zespół Dorota Buczyńska-Prokopowicz/Katarzyna Józefowicz XI Konkurs Duetów Dziecięcych DUETTINO 2013.12.01 Warszawa nagroda II stopnia
Dominika Prokopowicz/Antonina Brykalska zespół Bartosz Henrych/Beata Walęcka XI Konkurs Duetów Dziecięcych DUETTINO 2013.12.01 Warszawa wyróżnienie
Józef Zawiślak/Antoni Gmitruk zespół Beata Ciara XI Konkurs Duetów Dziecięcych DUETTINO 2013.12.01 Warszawa wyróżnienie
Karolina Piegat/Franciszek Kreczmański zespół Dorota Buczyńska-Prokopowicz/Joanna Ludwiniak XI Konkurs Duetów Dziecięcych DUETTINO 2013.12.01 Warszawa wyróżnienie
Karolina Sobiera fortepian Beata Walęcka VI Międzyszkolny Konkurs Miniatura Fortepianowa 2013.11.06 Warszawa II miejsce
ROK SZKOLNY 2012/2013
Orkiestra smyczkowa orkiestra Anna Pawelec V Ogólnopolski Festiwal Orkiestr Szkół Muzycznych I st. 2013.04.29 Będzin I miejsce
Chór dziecięcy chór Anna Pawelec Warszawska Wiosna Chóralna 2013.04.26-27 Warszawa brązowy dyplom
Chór czwartoklasistów chór Anna Pawelec Warszawska Wiosna Chóralna 2013.04.26-27 Warszawa srebrny dyplom
Maria Bury fortepian Katarzyna Józefowicz VI Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny "Mistrz klawiatury" 2013.04.26-27 Warszawa III miejsce
Małgorzata Kołtun fortepian Katarzyna Józefowicz VI Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny "Mistrz klawiatury" 2013.04.26-27 Warszawa III miejsce
Marta Kaźmierczak kształcenie słuchu Maria Piciw VIII Międzyszkolny Konkurs z Kształcenia Słuchu "Uczeń Trzeciej Klasy" 2013.04.18 Warszawa I miejsce
Hanna Ludwiniak fortepian Beata Walęcka I Ogólnopolski Konkurs "Młody Akompaniator" 2013.04.16 Warszawa wyróżnienie
Hanna Ludwiniak fortepian Beata Walęcka XV Regionalny Konkurs Fortepianowy im. J. S. Bacha 2013.01.25 Warszawa II nagroda
Tymoteusz Pieszko fortepian Iwona Perkowska XV Regionalny Konkurs Fortepianowy im. J. S. Bacha 2013.01.25 Warszawa III nagroda
Aleksandra Szabrańska fortepian Joanna Ludwiniak XV Regionalny Konkurs Fortepianowy im. J. S. Bacha 2013.01.25 Warszawa II nagroda
Hanna Kluzińska skrzypce Paweł Stępniewski Ogólnopolskie Przesłuchania Uczniów Szkół Muzycznych I st. CEA 2013.01.13 Warszawa wyróżnienie
Zuzanna Dziewulska/Józef Zawiślak zespół Beata Ciara X Makroregionalny Konkurs Duetów Dziecięcych DUETTINO 2012.12.02 Warszawa III miejsce
Hanna Ludwiniak fortepian Beata Walęcka V Międzyszkolny Konkurs "Miniatura fortepianowa" 2012.11.07 Warszawa I miejsce